Visi gali išmokti užsienio kalbą: efektyvūs patarimai, kaip tai padaryti (I dalis)


zodis_skole

Net nereikia vardinti privalumų, kurie atsiranda jūsų gyvenime tuo atveju, jei išmokstate norvegų kalbą – jų iš tiesų labai daug, todėl jūsų gyvenimas gali pasikeisti iš esmės. Vis dėlto, nemaža dalis žmonių metų metais atidėlioja sprendimą mokytis savarankiškai kalbos dėl įvairiausių priežasčių:


  • mano, jog nepavyks;
  • nežino, kokias priemones pasitelkti į pagalbą;
  • neranda tam laiko;
  • yra įsitikinę, jog tam prireiks labai daug lėšų.

Ko gero, šį sąrašą būtų galima tęsti dar  labai ilgai, tačiau, ar verta tai daryti, kuomet galima tiesiog paskelbti puikią naujieną? Jūs galite išmokti norvegų kalbos, o mes pateikiame ne vieną efektyvų patarimą, kaip tai padaryti. Taigi, belieka tik susipažinti su jais.


Dėmesys mokymuisi kiekvieną dieną


moteris_mokosi

Mokytis galite įvairiai – organizuoti vos dvi kelių valandų trukmės pamokas per savaitę arba kiekvieną dieną šiam tikslui skirti bent pusvalandį. Belieka tik pridurti, jog antrasis variantas yra kur kas geresnis. Kodėl? Viskas labai paprasta – neatitrūksite nuo mokymosi proceso: kiekvieną dieną sužinosite naujų dalykų, be to, nepamiršite to, ką jau išmokote. Būtent dėl šio tikslo jūsų pamokos turėtų būti dalijamos į dvi dalis: pirmiausia reikėtų skirti kelias minutes jau išmoktų dalykų pakartojimui, likusį laiką – naujų dalykų mokymuisi. Na, o ką daryti tuo atveju, jei šiuo metu dirbate prie ypač svarbaus projekto ar vyksta egzaminų sesija ir esate tokie užimti, jog sunku rasti pusvalandį mokslams? Tokiu atveju belieka tik pažvelgti į šias pamokėles kitu kampu: atminkite, jog jos gali vykti ir kitaip, ir kitur: pavyzdžiui, vykdami į darbą galite klausytis audio įrašų.


Mokomosios programėlės gali tapti puikiu laisvalaikio praleidimo būdu


Šiandien turime puikią galimybę rinktis iš įvairių mokomųjų programėlių, kurių dalis labai panašios į žaidimus, tačiau turi puikų pranašumą – moko mus norvegų kalbos. Belieka tik pridurti, kad šios programėlės puikiai tiks laisvalaikiui paįvairinti – ir atsipalaiduosite ir dar naudos iš to turėsite.


Kalbėjimas – skaitymas – rašymas


vyras_klausosi_mokosi

Kalbėjimas, skaitymas, rašymas yra tiesiog neatsiejami vienas nuo kito, jei norite puikiai mokėti norvegų kalbą. Būtent todėl visų šių trijų sričių įgūdžių įgyjimui turite skirti vienodą dėmesį.

Jau išvardijome keletą puikių ir labai efektyvių patarimų, kaip mokytis norvegų kalbos, tačiau turime ir dar vieną gerą žinią – patarimų yra kur kas daugiau, todėl likusius įvardinsime kitoje dalyje.


Kaip efektyviai išmokti norvegų kalbą II dalis


Pradėkite nuo NEMOKAMOS įvadinės pamokos