Apie mus


Garantuojame greitą bei smagų mokymąsi internetu

Norvegu24.lt projekte rasite viską, ko reikia efektyviam mokymuisi: audio ir video įrašus, žodynėlį bei užrašus. Pateikiama tik kruopščiai atrinkta medžiaga. Pamirškite brangiai kainuojančius kursus.

  • Sutaupykite 30% savo laiko
  • Išleiskite 70% mažiau pinigų
  • Mokykitės tada, kada norite

mokymo lygiai

Kodėl verta mokytis su mumis?

Norėtume pabrėžti, kad mokytis kalbą su mumis bus labai lengva ir linksma. Tereikia atsipalaiduoti. Neįsitempkite ir mokykitės su malonumu. Lėtai ir ramiai klausydami bei kartodami pateiktą medžiagą jūs gana lengvai įsidėmėsite norvegiškas frazes, kurias tenka mokytis mintinai.

Dviejų žmonių – mokytojos ir mokinio - dalyvavimas pamokoje ją labai pagyvins ir nuobodžiauti tikrai neteks. Su humoru pateikti kai kurie faktai palengvins kalbos mokymąsi. Net po įtempto darbo norvegų pamokos jūsų neerzins, nes malonus balsas ir dikcija nuteiks džiugiai. Palaipsniui, sistematiškai ir detaliai pateiktos norvegų kalbos subtilybės, lyginant ją su gimtąja lietuvių kalba, padės suvokti, kaip taisyklingai ją vartoti.

Norvegų kalbos kurso galėsite klausyti gerdami kavą ar arbatą, pietų pertraukėlių metu, vairuodami automobilį ar patogiai įsitaisę namuose, taip pat mindami dviratį lauke ar darydami pratimus sporto salėje.

Norvegų kalbos pagrindai pateikiami labai aiškiai. Tiek mažas, tiek jaunas, tiek garbaus amžiaus sulaukęs be didelių pastangų galės puikiai įvaldyti pasaulinę kalbą.


Norite išmokti norvegų kalbą?Dvidešimt keturias valandas per parą norvegų kalbos kursai jūsų paslaugoms!