Klientų atsiliepimai

Pradėjau savarankiškai mokytis norvegų kalbos su jūsų pamokomis nuo A.... Labai esu patenkinta, nes mokausi viską gramatiškai, teisingai ir matydama bei girdėdama. Sunkiausia yra gramatika, laikai ir visi priešdėliai.

Esu Norvegijoje antri metai ir praktikuoju kalbą savo restorane su klientais kasdien. Mokantis labai svarbu yra posakiai, nes čia jų labai daug... ir tą patį galima pasakyti skirtingais būdais. Dar svarbu dialektai, nes jų čia irgi labai daug. Svarbu praktikuoti ir kartu dar tęsti pamokas, atlikinėti testus, mokytis rašymo ir atlikti klausymo pratimus. Kada pasakau, kad kalbu norvegiškai tik metus ir keturis mėnesius, tai dauguma sako, jog kalbu puikiai. Tačiau suprasti jų kalbą kitomis temomis labai sunku. Daugiau galėtų būti pamokose testų su teksto klausymu ir atsakymais... Tačiau visumoje esu labai patenkinta.


Pirmiausiai išbandžiau norvegu24.lt nemokamas pamokas, tada gavau pasiūlymą nusipirkti pilną paketą už nedidelę kainą ir pradėjau mokytis. Pati pradžia ėjosi kaip sviestu patepta, nes nemažai žodžių jau buvau girdėjusi. Pamokas klausydavau po vieną kartą, tada skaitydavau medžiagą, kuri pateikta video apačioje ir ant kortelių rašydavausi nežinomus žodžius, vienoje pusėje lietuviškai, kitoje-norvegiškai. Labai sunku susikoncentruoti į mokymosi medžiagą, kai esu užsiėmusi kažkuo kitu, tada reikia iš naujo žiūrėti video, tad patarčiau nepagailėti valandėlės per dieną ir ramioje aplinkoje gilintis į pamoką. Bandžiau suskaičiuoti išmoktas korteles, gavosi virš 300 žodžių.

Gal kiek keista, bet mokytoja Ema tapo tarsi draugė, norėdavosi įsijungti pamokas, nes jos ne tik naudingos, bet ir labai pozityvios, pakelia nuotaiką. O įdomiausia laukti Fakta om Norge, kai galima daugiau sužinoti apie šalį ir jos tradicijas. Taigi, nors pamokas nusipirkau gerokai seniau, išklausiau dar ne visas, bet į darbo pokalbį ėjau pasiruošusi kalbėti norvegiškai ir tikriausiai greitai galėsiu džiaugtis jį gavusi :) Ačiū norvegu24.lt komandai!


Kažkada buvau ir aš naujokėles prie šitos kalbos. Galvojau, kad bus sunku mokytis. Bet jei turi tikslą ir nori tą tikslą pasiekti - turi save prisiversti. Ir neturi būti „ai gal rytoj pradėsiu“.

Aš mokausi prie kompiuterio, nes pradėjus naują pamoką be šio daikto niekas nepavyks. Išklausęs naują pamoką bent 3 kartus, aš bandau padaryti testą ir jis gana gerai pavykta, kai kurie iki 80%. Savo pastangas vertinčiau gerai. Bet jei nesikalbėsi tiesiogiai su norvegu, nelabai kas ir tesigaus. Reikia bendrauti nors šiek tiek. Bet tai spyris pačiam į užpakalį. O kalba nėra tokia sunki, tik kai kuriems maišosi su kita kalba. Bet kai kalbiesi, jie vis tiek kažkaip bent mane supranta, ką aš norėjau pasakyti. Tai linkiu naujokams nenukabinti nosies ir stropiai mokytis!


Mokausi su norvegu24 norvegų kalbos, mokausi su kompiuteriu ir esu atsisiuntęs audio į telefoną. Kai ne namie būnu, klausausi. Dėkingas jums esu labai už šias pamokas, jos yra labai naudingos, su jomis įmanoma pasiekti labai gerų rezultatų ir per neilgą laiką.


Iš tiesų geri kalbos kursai. Turėjau įsigijusi pirmąjį paketą, daugiau nesuspėjau, nes išvykau gyventi į Norvegiją:) Man jie čia labai pravertė:) Gerai paruošta ir logiškai sudėliota medžiaga. Ji man padėjo "prisijaukiinti" norvegų kalbą . Ačiū, Norvegu24!!!


Mūsų komanda kartu su puikiais Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos specialistais atliko vartotojų apklausą.

Projekto metu buvo atliktas vartotojų tyrimas, surinktų duomenų analizė, tikslinės grupės apklausa ir suformuluotos bendros rekomendacijos dėl prekės ženklo strategijos ir marketingo komunikacijos veiksmų.

Pasiekti rezultatai padės Norvegu24 efektyviau komunikuoti su klientais ir prisidės prie įmonės konkurencingumo.


Tyrimas atskleidė, kad 95% įsigijusių pamokas žmonių mus rekomenduotų kaip geriausią būdą mokytis kalbos.


Išmokite norvegų kalbą per 3 mėnesius!